Przyjęcia weselne

Proponujemy Państwu dwa przykładowe menu weselne (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą),  dekoracje żywymi kwiatami,
przywitanie Pary Młodej chlebem i solą a gości winem musującym.

Każda para młodych dostaje w prezencie od restauracji atrakcyjny apartament w hotelu Kosmonauty. Apartamenty w hotelu są inspirowane przez ludzi związanych z kosmonautyką. Znajdziemy tu Apartament Mirosława Hermaszewskiego, Jona McBride, Aleksieja Leonowa i wielu innych znanych osobistości.

Dodatkowe atrakcje

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom proponujemy dodatkowe rozwiązania, dzięki którym organizowane w naszej restauracji wesele, sprawi jeszcze większą przyjemność i zadowolenie dla Państwa i Państwa gości.

Poprawiny od 60 zł za osobę

Stół wiejski 1500 zł

Naturalna szynka z kością, wędzone i pieczone kiełbasy, pasztet, kaszanka, boczek, mięsa pieczone, marynaty warzywne, prawdziwy wiejski smalec, chleb

 

Włoska Porchetta 25zł/osoba

Luzowane prosie marynowane w aromatycznych ziołach serwowane z ciabattą oliwkową.

Strefa chillout 450 zł - to leżaczki z poduszkami, mięciutkie kocyki porozkładane wśród zieleni, które są oblegane przez gości w każdym wieku.

Ceremonia zaślubin 1500 zł

Ślub w tak romantycznych okolicznościach przyrody to spełnienie marzeń wielu par. Oferujemy także jedyne w swoim rodzaju zaślubiny na wieży widokowej.

Loty balonem 1500 - 2000 zł

Taka atrakcja na pewno uzyska poparcie u wielu Państwa Gości.

Przelot Awionetką nad Wrocławiem dla Pary Młodej 500 zł

Profesjonalna obsługa konsultanta ślubnego

 

Ślub i wesele to bardzo kosztowny, długi i odpowiedzialny projekt. Tu nie ma miejsca na pomyłkę. Czasami jeden źle wybrany podwykonawca może zniszczyć rok ślubnych przygotowań. Dlatego proponujemy współpracę z konsultantem ślubnym, który pracuje dla Państwa cały rok a nie tylko w dniu wesela.

Dane kontaktowe:

ul. M. Przybyły 20

54-512 Wrocław

+48 607 883 854, +48 570 942 244

kontakt@restauracjaorlegniazdo.pl